Топ новини

НБУ збирається змінити методику визначення курсу національної валюти

30.11.2016, 10:34
<a href='/banks/Nacionaljnij_bank_Ukraini'>НБУ</a> збирається змінити методику визначення курсу національної валютиПостанова номер 391 призначене для зміни методу обчислення курсу гривні. Воно вже вступило в дію.

Національним банком України з листопада запущена нова методика щодо обчислення офіційного курсу гривні до іноземних валют. Указ від 13 жовтня під номером 391 почав діяти.

По теперішній час курс формувався залежно взаємодії продавців і покупців. Дана інформація знаходилася в системі даних підтвердження угод на валютному просторі країни.

На сьогоднішній день, розрахунок буде враховувати тільки домовленості між банками. Будуть враховуватися відносини між НБУ та іншими банками. Регулятор почне оновлювати перелік валют у щоденному та щомісячному положенні офіційного курсу національної валюти. Стане враховуватися обстановка на зовнішньому ринку торгівлі України за останні кілька років, також буде врахована коригування класифікатором іноземної валюти та банківських металів за квітень поточного року.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3076


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.