Топ новини

НБУ: українські банки стали стабільно працювати «в плюс»

18.05.2017, 15:09
<a href='/banks/Nacionaljnij_bank_Ukraini'>НБУ</a>: українські <a href='/banks'>банки</a> стали стабільно працювати «у плюс»Результати роботи українських банків за три перших місяці поточного року показали прибуток.

За інформацією Нацбанку України, банки з хорошими показниками платоспроможності заробили близько 5,09 млрд грн.

Прибуток у банківській системі склалася у кожному місяці кварталу: у січні зароблено 0,36 млрд грн, у другому місяці – 3,49 млрд грн, в останньому місяці кварталу – 1,24 млрд грн.

Для аналізу: за квартальної статистикою минулого року банківська галузь спрацювала з чистим прибутком, показавши трохи більше 8 млрд грн.

Катерина Рожкова, що займає посаду заступника голови Нацбанку країни, заявила: «Починаючи з докризового 2013 року, це перший випадок прибуткової роботи банківської системи. Можна сказати, що потрясіння трьох років вже минули і настала ремісія банківської системи. Прибуткова діяльність стане основою для нарощування обсягів кредитування в реальному секторі економіки.

Причому з прибутком в першому кварталі спрацювали всі групи банків, включаючи структури з капіталом іноземного та приватного походження, в тому числі держбанки. Прибуток банків з часткою державних активів склав 3,01 млрд гривень, а це понад половини чисто прибутку, заробленої всією системою.

Аналітики НБУ заявляють, що позитивним фактором для прибуткової роботи в секторі стало значне зменшення відрахувань, які роблять банки в резервний фонд. За перші три місяці поточного року банківські структури перерахували 6,33 млрд грн проти 11,34 млрд грн, які надійшли в аналогічному періоді минулого року.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1804


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.