Топ новини

НБУ запустив нову версію СЕП

20.11.2017, 12:38
<a href='/banks/Nacionaljnij_bank_Ukraini'>НБУ</a> запустив нову версію СЕП3 листопада Нацбанком запущена в роботу Система електронних платежів.

Це нова версія системи по здійсненню електронних міжбанківських платежів. Така інформація надана прес-службою Нацбанку.

Володимир Нагорнюк, який очолює НБУ Департамент інформаційних технологій, розповів: «Стратегічна програма розвитку інформаційних технологій передбачає впровадження в роботу СЕП-3. Програма розроблялася для розвитку роботи сервісів, ІТ-інфраструктури, які повинні вирішувати задачі не лише Нацбанку, а й давати можливість здійснювати послуги, що надаються Національним банком банківського суспільству країни».

У прес-службі Нацбанку відзначили, що процес впровадження СЕП-3 пройшов досить успішно, при цьому клієнти не помітили змін у якості обслуговування банками. У день впровадження СЕП-3 системою опрацьовано 1,22 млн платежів, сума якого склала понад 79,7 млрд грн.

НБУ додали, що на 1 жовтня поточного року до системи СЕП були підключені 187 установ, з яких: 97 українських банків, 66 банківських філій, 27 держслужб казначейства України, власне сам Нацбанк.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1913


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.