Топ новини

На газ може бути встановлена абонплата

11.08.2017, 06:22
На газ може бути встановлена абонплата

Нацкомісія, що займається питаннями державного регулювання в галузі енергетики і комунальних послуг, на засіданні 4 серпня розглянула можливість введення абонплати за розподіл газу.

Власне, розглядався тільки один пункт: «Внесення низки змін до постанови НКРЭКУ, спрямовані на забезпечення захисту прав споживача та здійснення переходу до методу замовленої потужності».

Власник житла буде кожен місяць платити плату у фіксованому розмірі за розподіл газу. Сума залежить від максимально можливої пропускної здатності без лічильника обліку, який обсяг споживання. У цю ціну не увійшла оплата за розподіл і транспортування.

Спроба введення абонплати за розподілу газу була зроблена НКРЭКУ в березні 2017 року, однак процедуру відклали на три місяці.

За матеріалами: http://www.creditdeposit.com.ua/Na-gaz-mozhet-bit-ustanovlena-abonplata Переглядів: 3302


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.