Топ новини

На сфері IT зароблено 3,6 мільярда доларів

23.01.2018, 10:15
На сфері IT зароблено 3,6 мільярда доларівIT-галузь в 2017 році експортувала послуги, вартість яких склала 3,6 млрд дол.

Така інформація надана асоціацією «IT України».

Фахівці асоціації підрахували, що в 2017 році експорт зріс до рівня 3,6 млрд дол (раніше цей показник становив 3 млрд дол). Прогнозується, що в наступному році IT-галузь принесе в країну 4,5 млрд дол.

Очікується, що до 2025 року в цій галузі обсяги експорту послуг зростуть удвічі. Але зростання в цій галузі можливий при деяких обов'язкових умов: податкова політика не змінюється, не має бути нових регуляторних бар'єрів, активне просування української IT-галузі на міжнародному ринку, розвиток кадрів.

За наявними даними, в IT-сфері працює приблизно 116 тисяч фахівців. Найбільше фахівців для цієї галузі навчають в КПІ, який займає лідируючу позицію в рейтингу.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1968


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.