Топ новини

На український ринок може вийти найбільша платіжна система Японії

16.11.2018, 15:18
На український ринок може вийти найбільша платіжна система ЯпоніїУ світі в п'ятірку найбільших платіжних систем входить платіжна система Японії JCB, яка проявила інтерес до українського ринку.

Інформація про розширенні учасників ринку з'явилася від співробітників прес-служби НБУ в Facebook. Напередодні відбулася зустріч Такаші Суецугу, генерального менеджера міжнародної платіжної системи JCB, і українських представників – Якова Смолія, голови НБУ, Катерини Рожкової, його першого заступника, заступника Сергія Холоду.

У повідомленні сказано: «В Японії платіжна система JCB є найбільшою, а у світових масштабах вона входить в п'ятірку найбільших платіжних систем з випуску платіжних карток і обсягом операцій, пов'язаних з оплатою послуг і товарів. Компанія JCB планує вийти на ринок України».

За словами Такаші Суецугу, компанія JCB проявила інтерес до українського ринку і найближчим часом планує подати в НБУ пакет відповідних документів.

Смолій позитивно висловився про намір про JCB працювати в Україні, зазначивши, що регулятор створює конкурентні умови на платіжному ринку і встановлює для всіх учасників єдині правила регулювання.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1241


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.