Топ новини

Нафтогаз: НАТО цікавить питання енергетичної безпеки України

22.05.2018, 10:04
Нафтогаз: НАТО цікавить питання енергетичної безпеки УкраїниНа засіданні з представниками НАТО пройшло обговорення питання енергетичної безпеки України.

Виступав і Андрій Коболєв, очолює правління НАК «Нафтогаз України».

У повідомленні прес-служби НАК «Нафтогаз» сказано: «Сьогодні в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі – ред.) пройшло засідання Комісії Україна-НАТО, на якому поряд із заступниками постійних представників брав участь Андрій Коболєв, голова правління НАК «Нафтогаз України»».

Прес-служба повідомляє, що питання енергетичної безпеки стали об'єктом підвищеної уваги з боку країн-членів НАТО.

«Андрій Коболєв представив доповідь з питань реалізації проекту «Північний потік-2» та рішення Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма. Це викликало активну дискусію серед учасників засідання. Всі зійшлися на думці, що енергетична безпеку всього регіону залежить від енергетичної безпеки України», – йдеться у повідомленні.

І раніше з боку України був зроблений акцент на проекті газопроводу «Північний потік-2» як на фактор, що загрожує енергобезпеки країни і Європи. За проектом дві нитки газопроводу річною потужністю 55 млрд кубометрів газу будуть забезпечувати постачання палива в Німеччину з Росії через Балтійське море. «Північний потік-2» буде будуватися поблизу існуючого трубопроводу.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1203


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.