Топ новини

Нардепами було скасовано рішення про двократне збільшення заробітної плати

28.11.2016, 14:31
Нардепами було скасовано рішення про двократне збільшення заробітної платиПостанова щодо скасування збільшення зарплати нардепам у двократному розмірі було підтримано 264 парламентаріями. Нагадаємо, що мінімальна кількість має становити 226 голосів.

Верховна рада скасувала це рішення. У документі було вирішено усунути пункти 3 і 4, які були прийняті на першому читанні законопроекту про бюджет на майбутній рік. Вони мали на увазі під собою збільшення членам Ради заробітку в два рази.

Андрій Парубій, який є спікером Ради, нещодавно розкритикував це рішення щодо збільшення зарплати. Старт системи електронного типу декларування власності чиновників став однією причиною скасування підвищення, перший етап якої завершився в кінці жовтня.

Велика кількість депутатів внесли в декларації багатомільйонні суми грошей, елементи мистецтва, дорогі колекції і так далі. Нещодавно вони всі вирішили утриматися від підвищення посадових окладів у парламентаріїв та їхніх помічників у двократному розмірі ще з початку листопада нинішнього року.

Підвищення зарплати громадськість не. Тому була спрямована зареєстрована петиція президенту. В ній наголошувалось на прохання про зниження заробітної плати чиновникам до бюджету прожиткового мінімуму. Володимир Гройсман після цього заявив про те, що уряд не збирається підтримувати ідею депутатів.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3127


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.