Топ новини

Насиров ратує про підняття мінімальної зарплати до 5 тис. грн

31.07.2017, 12:09
Насиров ратує про підняття мінімальної зарплати до 5 тис. грнРоман Насиров опублікував у Фейсбуці заклик про необхідність підняття мінімальної зарплати до 5 тисяч гривень найближчим часом, а до кінця року її розмір повинен скласти 7,5 тисяч гривень.

Він упевнений: «Заявляю, що мінімальну зарплату потрібно збільшити до 5 тисяч гривень і вже готуватися до підвищення її розміру до 7,5 тисяч до кінця 2017 року, а також займатися контролем».

Коли в Україні мінімалку підняли до 3,2 тисяч гривень, в середньому зарплата зросла до 6,84 тисяч гривень (у травні 2016 року показник був 4,98 тис. грн). У червні поточного року середня зарплата становила 7,2 тис. грн.

Насиров впевнений: «3200 – це початок детінізації зарплати, і повинні проводитися наступні підвищення. Склалися всі фактори і умови для цього, а завдяки легалізації доходів місцевий та державний бюджет поповниться грошима. Підвищення мінімальної зарплати є важливим напрямком до інтеграції з Європою».

Він підкреслив, що ідея підвищення мінімальної зарплати поки не розглядається профільними відомствами, при цьому на законних підставах знімається відповідальність з роботодавців, які не утруждающих офіційним оформленням працівників.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2314


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.