Топ новини

Нацбанк: подробиці нового закону про валюту

09.04.2019, 10:42
Нацбанк: подробиці нового закону про валютіЗгідно з новим законом бізнес звільнений від обов'язку подання декларації про валютні цінності.

З 7 лютого в країні поширюється дія Закону «Про валюту і валютні операції», згідно з яким бізнес не декларує валютні цінності, доходи, інше майно, яке знаходиться за кордоном.

У прес-службі НБУ повідомили, що декларацію необхідно було подати за 2018 рік, у першому кварталі її подавати не потрібно. У НБУ розповіли: «Валютна лібералізація дозволяє не тільки спростити зовнішньоекономічні операції, купівлю валюти, але і розвантажити бізнес в плані адміністративної навантаження».

З введенням нового закону на валютному ринку ослаблення отримали близько 30 обмежень. У числі інших мова йде про збільшення терміну розрахунків за експортними та імпортними контрактами, вільне використання рахунків юридичними особами за кордоном та рахунків нерезидентів в українських банках.

У числі змін наступні: скасування індивідуальних ліцензій на валютні операції, можливість купівлі валюти фізособами в онлайн-режимі, для фізосіб 10-кратному розмірі збільшений ліміт на здійснення валютних переказів за кордон без відкриття рахунків. З дати введення нового закону бізнес отримав можливість репатриирования дивідендів за 2018 рік, але не більше 7 млн євро в місяць. З 7 лютого юридичні особи можуть купувати валюту, не роблячи попереднє резервування коштів. Обов'язковий продаж валюти експортерами з 1 березня знижується до 30%.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 601


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.