Топ новини

Названі найвищі зарплати

12.11.2018, 17:30
Названі найвищі зарплатиУ столиці найбільше платять досвідченим фахівцям з технічною освітою, які працюють у сфері обслуговування інфраструктури промисловості та офісів.

Середня зарплата у цих працівників становить 15 тисяч гривень і вище.

Інформацію озвучили представники прес-служби Київського міського центру зайнятості.

Порівняно з 2017 роком, у вересні поточного року зарплата збільшилася на 12,9%. З серпня цей показник склався на рівні 15,7%.

Згідно зі статистичними даними Київського міського центру зайнятості, у столиці найбільше заробляють монтажники систем кондиціонування повітря, вентиляції, пневмотранспорту. Високий оклад директора з маркетингу, не менше заробляє фахівець-аналітик, який займається дослідженнями товарного ринку. Їх оклад починається від 20 тисяч гривень.

  • 16-19 тис. гривень заробляє головний інженер, спеціаліст монтажної служби за зовнішнім трубопроводами, директор дошкільних виховних установ, охоронець.
  • 15 тис. гривень – це зарплата фінансового директора, стільки ж отримує режисер-постановник. В районі 14-15 тисяч гривень оцінюється робота менеджерів на автомобільному транспорті, кондитера, начальника управління.
  • Від 13 тис. гривень оклад у менеджера з маркетингу.
За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1066


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.