Топ новини

Ніхто в українців не буде насильно відбирати субсидії

28.04.2017, 09:44
Ніхто в українців не буде насильно відбирати субсидіїПавло Розенко повідомив, що не можна скорочувати кількість субсидій, що диктується добробутом українців.

Віце-прем'єр-міністр України вважає, що станеться природне скорочення числа субсидиантов.

Розенко також прокоментував, що в плани уряду не входить прийняття насильницьких заходів по скороченню числа українців, які отримують субсидії.

Чиновник пояснив, що процес скорочення кількості субсидій буде поступовим, адже добробут громадян незабаром покращиться, і вони будуть повністю оплачувати послуги ЖКГ.

Але такий розвиток можливо за умови встановлення фіксованої тарифів на послуги ЖКГ, паливо.

Розенко зазначив: «У нинішньому сезоні Кабміном встановлена ціна на блакитне паливо в 6,8 тисяч гривень, що відповідає минулого сезону. Підстав для розмови про подорожчання газу в майбутньому опалювальному сезоні немає, рівно, як і у відношенні послуг ЖКГ».

Також Розенко дав коментарі щодо ситуації, що стосується оплати населенням послуг. Отримують субсидію люди повністю розраховуються по нарахуваннях. Українці, яким не призначено субсидію, можуть скористатися відстрочкою платежу – у зимовий час людина сплачує не всю суму, а борг переноситься на літні місяці.

Чиновник зазначив, що такими послугами користуються приблизно 200 тисяч сімей, в той час як субсидія нараховується 7,8 млн осіб.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2198


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.