Топ новини

Нова пенсійна реформа: що зміниться з квітня

26.03.2018, 13:42
Нова пенсійна реформа: що зміниться з квітняВ Україні з квітня буде автоматично проводиться перерахунок страхового стажу працюючих пенсіонерів. Виплати пенсії у таких людей будуть вище.

Ірина Ковпашко, що займає посаду заступника голови правління Пенсійного фонду, сказала: «Буде проводитися автоматизований перерахунок для пенсіонерів, які продовжують працювати і мають страховий стаж».

До введення нового методу офіційно працюючі пенсіонери повинні були приходити до фонду та подавати заяву для проведення перерахунку. Концепція повністю змінюється. У сюжеті сказано: «Пенсія не повинна бути подарунком за те, що ви змогли до неї дожити. Це те, за що офіційно працювали і сплачували страхові внески. Розрахунок пенсії включає дві складові: стаж і відсоток, який відповідає відпрацьованим років».

При виході на пенсію з трудовим стажем 40 років, відсоток складе 0,4. Другою складовою є зарплата. Для розрахунку взята середня зарплата по країні – 3764,40 гривень. Її помножили на індивідуальний коефіцієнт, що враховує страхові внески і рівень зарплати.

В якості інструменту стимулювання пенсіонерів на продовження трудової діяльності передбачено поняття наднормативного стажу. Тобто пенсіонер за кожен перепрацьований рік додатково отримує 1% розміру прожиткового мінімуму.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1669


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.