Топ новини

Нові редакції трьох процесуальних кодексів прийняті Радою

13.10.2017, 11:14
Нові редакції трьох процесуальних кодексів прийняті РадоюУ Верховній Раді прийняті нові редакції Цивільного процесуального кодексу, Господарського процесуального кодексу та Кодексу адміністративного судочинства.

234 голоси депутатів при мінімальних 226 було віддано за ухвалення законопроекту №6232. Даний законопроект регулює поріг діяльності Вищого суду та Верховного Суду щодо інтелектуальної власності. Визначено обмеження, при яких громадяни не можуть подавати касаційні скарги в новий Верховний Суд.

З метою вдосконалення судової практики були введені такі поняття як «типове справу», «зразкове справу», визначений інститут наказного провадження і процедура досудового врегулювання спорів.

У разі встановлення в суді зловживаннями процесуальними правами і обов'язками, будуть діяти встановлені штрафи. Парламент розглядав законопроект 3 пленарні тижні. Документ представлений на 800 сторінках у 5 томах.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1728


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.