Топ новини

Нові умови: де тепер не будуть ставити печатки?

07.12.2017, 12:59
Нові умови: де тепер не будуть ставити печатки?В ряді постанов внесені зміни Кабінетом міністрів і стосуються вони печаток.

Тепер такі знаки не обов'язкові для документів, що регулюють взаємовідносини суб'єктів господарювання та державних органів виконавчої влади.

Це випливає з постанови №893 від 22 листопада, опублікованому на сайті уряду.

Друку не будуть ставитися на таких документах як держреєстрація, документ видачі водійського посвідчення, зняття автомобіля та іншого транспортного засобу з обліку, порядок державної акредитації автошколи. Також друк не вимагається документ, що засвідчує оптову та роздрібну торгівлю транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери.

Введення змін було зумовлено необхідністю узгодження низки вимог закону щодо використання печаток фізичними особами-підприємцями та юридичними особами.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1567


Читайте також



Відгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.