Топ новини

Новий податок для бізнесу: що зміниться

13.03.2018, 10:56
Новий податок для бізнесу: що змінитьсяВ оподаткуванні українського бізнесу очікуються серйозні зміни в Уряді висловилися за скасування в 2019 році податку на прибуток та запровадження податку на виведений капітал.

Обкладатися податком будуть дивіденди та інші види винагороди акціонерам.

Прибуток, спрямована на розвиток виробництва, поліпшення умов праці працівників, оподатковуватися не буде. За словами прихильників змін, це сприяє прискоренню зростання економіки країни, їх опоненти ж вказують на освіту в бюджеті дірки з-за того, що коштів надійде менше і закрити це «мінус» складно.

Ніна Південця, що очолює комітет ВР з податкової та митної політики, була в числі ініціаторів змін. Вона роз'яснила, що на підприємствах замість податку на прибуток буде обчислюватися податок на дивіденди і прирівняні до них доходи, наприклад, це відсотки і роялті. В даний час ставка податку на прибуток 18%, пропонована ставка податку на дивіденди – 15%, прирівняні до виплати дивідендів будуть обкладатися під 20%.

Протягом перших двох років надходження до бюджету скоротяться на 30-40 млрд грн (це приблизно 4% від усіх доходів бюджету). Коли ж бізнес стане більш сильним і вийде з тіні, зростання виробництва перекриє втрати.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 396


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.