Топ новини

Новий спосіб боротьби з Північним потоком-2

03.07.2018, 13:31
<a href='/banks/Novij'>Новий</a> спосіб боротьби з Північним потоком-2В даний час в Європейському Союзі ведеться робота по створенню групи, метою якої є блокування будівництва газопроводу Росії, який буде йти повз української території.

Мова про Північному потоці-2. Одночасно українські фахівці ведуть переговори з Німеччиною з питання організації консорціуму міжнародного рівня, що займається в Україні управлінням газотранспортною системою (ГТС).

«Північний потік-2 є повністю політиканським проектом, діяльність якого спрямована проти України. Він позбавлений економічної залишає, це спосіб забрати з України доходи в сумі майже 3 млрд доларів. Я впевнений, що, об'єднавшись, ми зможе зупинити його», – розповів Порошенко.

Порошенко заявив, що не має наміру розкривати інструменти, з допомогою яких Україна буде протистояти будівництва Північного потоку-2.

Порошенко додав: «Особливо хотілося б підкреслити важливість цієї справи для нас. Сподіваюся, ми зможемо зупинити будівництво».

Порошенко визначив масштаб економічного збитку України про введення в експлуатацію Північного потоку – йдеться про 3 млрд доларів. Він зазначив, що Німеччина зможе брати участь у міжнародному консорціумі, який займається управлінням української ГТС, якщо виконає головну умову – «зупинка Північного потоку-2».

Президент сказав: «У наших американських партнерів настрій дуже рішучий. Проти санкцій США навряд чи хтось зможе піти».

Прокладкою газопроводу Північний потік-2 займаються фахівці компанії Nord Stream 2 AG, в якій єдиний акціонер Газпром. Газопровід протяжністю 12 тис. км, з чинним Північним потоком загальна потужність сягне 55 млрд куб. м. газу.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1412


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.