Топ новини

Обсяг транзиту скрапленого газу скоротився на третину

29.06.2018, 13:35
Обсяг транзиту скрапленого газу скоротився на третинуЗгідно зі статистикою, в травні поточного року скоротилися обсяги транзитного газу, що проходить через Україну – показник зменшився на 36% по відношенню до травня 2017 року.

Це дані, надані консалтинговою групою А-95.

За травень відбулося скорочення обсягів транзитного газу через українські порти – до 24,7 тисяч тонн, з яких 22 тисячі тонн припали на відправлення через морські «приватівський» термінал Укрлоудсистем, розташований в Одесі.

Скорочення транзиту скрапленого газу відбулося і залізничним повідомленням. У звітному місяці показник склався на рівні 58,6 тисяч тонн, що на 37% менше торішнього травневого показника.

Найбільше скрапленого газу (25 тисяч тонн) було перевезено залізничним сполученням через перехідний пункт Ізов.

По транзиту така статистика: Росія транзитом поставила скраплений газ в обсязі 51 тис. т. частка Казахстану в загальному обсязі – 31 тис. т., Білорусі – 1,5 тис. т.

Квітень для України став місяцем скорочення обсягів транзиту газу. Показник – 68% від торішнього рівня квітня, він склав 83,6 тис. т.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1444


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.