Топ новини

Пояснення "Нафтогазу" рішення ЄС по "Північному потоку-2"

29.04.2019, 22:35
ПоясненняЩоб привести проект газопроводу «Північний потік-2» у відповідність із законодавством Євросоюзу, Росії необхідно провести анбандлинг.

Таке пояснення озвучили в НАК «Нафтогаз України» за ухваленим Радою ЄС рішення щодо змін у газовій директиві.

У НАК вказали: «Встановлені правила для внутрішнього газового ринку ЄС поширюються на російський проект «Північний потік-2». З ялиною посилення конкуренції на газовому ринку вчора була прийнята поправка до «газовій директиві». У законотворчому процесі це був останній етап».

У «Нафтогаз» відзначили, що до газопроводів встановлені вимоги, що стосуються доступу третіх, відділення власності, прозорості та недискримінаційних тарифів.

У компанії зазначили: «В Кремлі повинні провести анбандлинг для забезпечення відповідності проекту «Північний потік-2» законами ЄС. Для підготовки до змін у Росії всього 9 місяців».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 298


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.