Топ новини

Близько 500 тисяч українців сплачують страхові внески в Польщі

11.06.2019, 11:27
Близько 500 тисяч українців сплачують страхові внески в ПольщіЗ кожним роком зростає кількість українців, які працюють у Польщі на постійній основі і легально

За даними статистики Польщі, внески на соціальне страхування сплачують близько 610 тисяч іноземців, з яких понад 454 тисяч – це громадяни України. Такі дані за перший квартал поточного року надані Закладом соціального страхування Польщі (ZUS), про що повідомило Польське радіо.

Згідно зі статистикою ZUS, кожен рік зростає кількість іноземців, за яких роботодавці сплачують внески на соціальне страхування. За 1 квартал 2019 року внески були сплачені за 609 тисяч осіб, з яких 454 тисяч мають українського громадянства. На другій позиції білоруси – їх 36 тисяч осіб. Зростає кількість легально працює у Польщі молдаван, грузинів, росіян та індійців.

Українці переважно працюють у Варшаві та її околицях. За словами Марії Кузьняр з ZUS, за трьома варшавським ZUS сплата внесків надійшла за 80 тисячам українцям, у Гданську та Вроцлаві внески перераховано по 30 тисячам українцям.

На думку фахівців Федерації польських підприємців, щорічний приріст іноземних працівників складе кілька десятків відсотків. Причиною тому вибір іноземцями постійної і легальної форми працевлаштування.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 543


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.