Топ новини

Скасування 300 актів, що стосуються контролю над діяльністю бізнесу

02.01.2018, 12:57
Скасування 300 актів, що стосуються контролю над діяльністю бізнесуКабміном скасовано понад 300 актів регуляції роботи бізнесу.

Розгляд закінчилося ухваленням нового дерегуляционного пакета. Володимир Гройсман повідомив про це під час проведення засідання уряду, в якому брали участь контролюючі органи, представники бізнесу.

Прем'єр-міністр зазначив, що в минулому році було скасовано 367 нормативних актів, які стосуються бізнесу. Гройсман так прокоментував: «В наступному році відбудеться зміна системи держнагляду з урахуванням рішень, представлених колегами, а це дозволить удосконалити і осучаснити радянську систему контролю і нагляду. Сьогодні буде прийнятий дерегуляционный пакет – скасовуються понад 300 актів».

У державному нагляді бізнесу планується змінити підхід, підтримку з боку уряду отримає діюча нині система. Буде проведена робота щодо визначення головних критеріїв, встановлених для регулювання діяльності підприємства.

Гройсман зазначив: «Рівень пожежної безпеки повинен бути відповідним, це ж стосується і продовольчої безпеки. Питаннями здоров'я і життя людини має займатися держава. Система вибудовується за принципом «чеклиста», в якому висвітлено критерії перевірки».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1724


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.