Топ новини

Оцінка ЄБА наслідків оголошення дефолту для України

07.06.2019, 12:22
Оцінка ЄБА наслідків оголошення дефолту для УкраїниЗгідно з оцінкою ЄБА, у разі оголошення дефолту Україні загрожує порушення макроекономічної стабільності

На думку Європейської бізнес асоціації, Україні необхідно продовжити співпрацю МВФ, інакше в разі оголошення дефолту в країні порушиться макроекономічна стабільність. Прес-служба ЄБА повідомила про це, посилаючись на Ганну Дерев'янко, виконавчого директора асоціації.

Вона сказала: «Напевно, кожен знає, що інвестор не буде ризикувати заходити в дефолтну країну, у якої немає можливості виконувати прийняті зобов'язання перед міжнародними партнерами. Мова йде про репутаційному ризик, який проектує ряд інших наслідків».

За словами Дерев'янко, в даний час найбільш важливою метою стала безпека країни та убезпечення її від утворення нових негативних чинників, що дестабілізують економіку, уповільнюють економічне зростання і інвестиційну активність.

При зустрічі олігарх Ігор Коломойський запропонував президенту Володимиру Зеленському подумати про оголошення дефолту країни. Тоді США і Євросоюз спишуть борг України.

За це представник президента Олександр Данилюк відповів під час переговорів з МВФ, що Україна буде в подальшому співпрацювати з Фондом, Світовим банком і Європейським банком реконструкції.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 587


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.