Топ новини

Відповідь Гонтарєвої на заяви Коломойського по ПриватБанку

30.04.2019, 10:06
Відповідь Гонтарєвої на заяви Коломойського по ПриватБанкуНа думку колишнього голови Нацбанку, Коломойський висунув вимоги, які можна назвати «повним маренням»

Ігор Коломойський заявив про компенсації в розмірі $2 млрд за націоналізацію Приватбанку. Ці вимоги Валерія Гонтарєва, екс-глава НБУ, вважає необґрунтованими.

За її словами, в банку утворився дефіцит у розмірі $5,5 млрд, який закрив держава. В історії фінансового світу це був найбільший fraud.

Тиждень тому Ігор Коломойський заявив, що ПриватБанк не планує повертати, а має намір отримати компенсацію в розмірі $2 млрд. Саме такий капітал був у банку під час його націоналізації.

Президент Петро Порошенко зробив заяву про те, що всі спроби колишніх власників повернути ПриватБанк стають потенційною загрозою рахунками клієнтів.

Раніше ПриватБанком володіли Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський, а в грудні 2016 року заклад було націоналізовано. Коломойський робить спроби скасувати націоналізацію банку і подав десятки судових позовів з вимогою повернути акції Приватбанку.

Засідання у справі про націоналізацію Приватбанку призначено на 18 квітня.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 339


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.