Топ новини

Ознайомитися з Законом про Антикорупційне суді можна в «Голосі України»

20.06.2018, 10:41
Ознайомитись з Законом про Антикорупційне суді можна в «Голос України»У парламентському виданні «Голос України» розміщено текст Закону №2447-VIII про Вищу антикорупційному суді.

Після того, як в Антикорупційному суді буде 35 і більше суддів, він почне працювати. ВККС кандидатур відбере суддів, для чого буде притягнутий Громадська рада міжнародних експертів. Експертами можу бути іноземні громадяни, а також українці. Рішення про відповідність кандидатури на посаду судді буде прийматися міжнародними експертами та ВККС під час проведення спільного засідання. В Антикорупційному суді будуть розглядатися справи, які знаходяться в юрисдикції НАБУ.

В дію Закон набрав 14 червня, однак деякі норми будуть діяти тільки тоді, коли новий суд почне працювати.

Згідно з документом, Президенту належить внесення на розгляд у парламент проект закону про створення Вищого антикорупційного суду.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1179


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.