Топ новини

Пенсіонерам України уряд обіцяє пенсію 2000 гривень

21.11.2016, 10:15
Пенсіонерам України уряд обіцяє пенсію 2000 гривеньВ майбутньому, 2017 році, розмір середньої пенсії для громадян України складе 2001 гривень.

Про це повідомила Маріанна Онуфрик,- експерт при Пенсійному фонді.

«Згідно Конституції України, пенсія повинна забезпечувати рівень життя не нижче прожиткового мінімуму. При його підвищенні автоматично перераховуються пенсії, а тому зростає їх середній розмір. Пенсійні виплати будуть на 270 грн більше, ніж у 2016 році (на даний момент середньомісячна пенсія складає приблизно 1730 гривень)»,- каже Маріанна Онуфрик.

Також вона пояснила, що ця цифра підвищення пенсій, абсолютно законно вийшла з підрахунків Пенсійного фонду, які базуються на показниках проекту Державного бюджету 2017 року, демографічний склад населення та чинному законодавстві.

В Україні є така можливість підвищення пенсій, оскільки внесений на розгляд до другого читання законопроекту на 2017 рік про Держбюджет країни.

Експерт додала, що Кабмін анонсував найближчим часом осучаснення пенсій. При такому починанні зростуть видатки на пенсійне забезпечення громадян, які відповідно до цього середньомісячна пенсія в Україні буде вищий, ніж 2001 грн.

незабаром, за словами експерта Маріанни Онуфрик, український пенсіонер буде отримувати більше, ніж розраховані Пенсійним фондом виплати в розмірі 2001 гривня.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2855


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.