Топ новини

Перша ювілейна монета НБУ в 2018 році

11.01.2018, 12:45
Перша ювілейна монета НБУ в 2018 роціВ 2018 році першою ювілейною монетою в Україні стане двогривневий металевий «кругляш», виконаний з нейзильберу, присвячений XXIII зимових Олімпійських ігор.

Національний банк України оформив свою нумізматичну продукцію дуже барвисто і оригінально, що дозволяє їй успішно конкурувати з іншими монетами подібної тематики. Напередодні стартує в лютому 2018 року зимової олімпіади багато світові монетні двори вирішили приурочити до цієї знаменної спортивної події той чи інший вид монет з різноманітним дизайном.

Дизайнерам і художникам, які працювали над створенням чергового творіння від НБУ, вдалося чітко передати основні мотиви і традиції зимових олімпійських ігор. Однією з них вважається олімпійський вогонь – обов'язковий атрибут будь олімпіади, без якого неможливо уявити урочисте відкриття і закриття цього спортивного заходу. При цьому тамподрук, нанесена на аверсі монети, надає зображенню олімпійського вогню додатковий колорит, що дозволяє показати невичерпний дух суперництва!

Крім цього, дуже барвисто доповнюють дизайн описуваної нумізматичної продукції сніжинки. Приміром, на реверсі монети нанесено стилізоване їх зображення. Тут же між кристалами сніжинок можна помітити піктограми, викарбувані на спеціальній матовому тлі. На них красуються зображення, які в свою чергу символізують той чи інший вид спорту, в якому змагаються між собою учасники зимової Олімпіади.

Вартість монети з нейзильберу, присвяченій XXIII зимових Олімпійських ігор, державної фіксованою ціною, становить 40 гривень. Однак далеко не кожному вдасться роздобути для себе цю монетку за таку вартість. На чорному ринку після виходу монети (10 січня 2018 року) ціна на неї буде близько 100 гривень, проте не факт, що вартість у найближчій перспективі не підніметься вгору.

Тому кожному бажаючому варто поквапитися, щоб роздобути для себе першу ювілейну монету України, що вийшла в 2018 році. Адже конкуренція серед покупців та пам'ятною ювілейною продукції, випущеної Національним банком України, з кожним роком постійно зростає!

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2090


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.