Топ новини

На думку Fitch, докапіталізація потрібно деяким українським банкам

18.05.2018, 10:45
На думку Fitch, докапіталізація потрібно деяким українським банкамПлатоспроможність українських банків істотно покращилася, повідомило міжнародне рейтингове агентство Fitch.

Але разом з тим, ряд фінансових установ необхідно надалі докапіталізувати.

У документі сказано: «Платоспроможність банків практично відновлена: більшість з 25 великих банків, на частку яких припадає понад 90% активів сектора, до початку другого кварталу 2018 року досягли нормативу достатності капіталу (10%)».

Проте Fitch відзначило, що в країні залишається досить високий рівень проблемних активів банків – це майже 56% на кінець першого кварталу поточного року. Основну частку таких активів займають старі кредити, процедура реструктуризації яких проходить вкрай повільно, з труднощами з позиції правових аспектів банкрутства позичальника.

Агентство відзначило: «У поточному році НБУ запланував проведення чергової оцінки якості активів і стрес-тестування 25 великих банків. Очікується, що результати покажуть необхідність у проведенні докапіталізації деяких банків, оскільки не у всіх банків є в достатньому обсязі покриття ймовірних ризиків збитків, пов'язаних з реструктуризацією зобов'язань».

У банків з іноземним та державним капіталом є доступ до додаткового капіталу, якщо в цьому виникне необхідність. У банків з приватним капіталом доступ обмежений, в деяких випадках вони занижують кредитні збитки.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1783


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.