Топ новини

За заявою Данилюка, Боголюбов і Коломойський будуть піддані кримінальному переслідуванню

30.12.2016, 11:40
За заявою Данилюка, Боголюбов і Коломойський будуть піддані кримінальному переслідуваннюКримінальна відповідальність загрожує колишнім засновникам «Приват Банку» Р. Боголюбову і В. Коломойському за втрату платоспроможності фінансової структури.

Про це заявив А. Данилюк міністр фінансів України. Він пояснив, що закон передбачає кримінальне переслідування за доведення банківської структури до неплатоспроможного стану, якщо колишні власники не відшкодують фінансові втрати України.

«Якщо держава є співзасновником банку, воно несе витрати. За рішенням уряду України була внесена суттєва сума у статутний капітал банку. Екс-власники гарантували уряду, що протягом півроку за рахунок довнесення застав та реструктуризації корпоративного портфеля будуть компенсовані державні втрати», - повідомив Данилюк. Так само він повідомив, що гарантії оформлені як звичайний лист і цього достатньо, тому що для Боголюбова і Коломойського воно має більше значення, ніж для України.

«У гарантії, за великим рахунком, потребують власники. Факс це або щось ще – неважливо. Банк став неплатоспроможним, цей факт визнав аудит і всі міжнародні інституції, які спостерігали за процесом. Природно, що за такі дії передбачена кримінальна відповідальність. Лист було написано за ініціативою власників. Вони усвідомлюють, виконавши реструктуризацію банку, знімуть з себе відповідальність. Якщо необхідні заходи не будуть здійснені, екс-власниками «Приват Банку» займуться компетентні органи України і не тільки.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2728


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.