Топ новини

Чому Укргазбанк видає кредити росіянам?

12.01.2018, 11:48
Чому <a href='/banks/Ukrgazbank'>Укргазбанк</a> видає кредити росіянам?Укргазбанк є публічним відкритим товариським акціонерним банком.

У нього також увійшли «Інтергазбанк», акціонерний банк «Сервіс», «Народний банк і фінансова компанія «Хаджибэйбанк».

Організація має ліцензію від Головного банку України, яка дає право компанії вести свою діяльність, у сфері кредитування, обміну засобами, субсидування компаній, фізичних осіб, а також юридичних осіб.

Тому готель Прем'єр Палас з групи VS Energy російських підприємців Олександра Бабакова, Євгенія Гінера і Михайла Воєводіна отримає кредит у розмірі близько $33 млн, або 910 млн гривень від державного "Укргазбанку" – це розвиває економіку країни.

Банк успішно функціонує ось уже майже 25 років, а відкритий він був у 1993 році 21 липня, під реєстраційним номером 183. Банк є власністю держави і тільки мін. фін. може вирішувати, куди визначити кошти банку, що їх направити, і яку компанію до цієї організації слід приєднати.

Так успішне державне рішення від 25 червня 2015 року про з'єднанні неліквідного банку «Київ» «Украгазбанком» викликало підвищення активів останньої організації, а також пасивів. Чистий прибуток за рік склала 260 мільйонів гривень.

Хочеться сказати і про те, що в період кризи банк стягував кредитні кошти в НБУ і успішно віддав всі борги в 2016 році, при цьому примудрившись збільшити дохід на 91,299 мільйонів гривень.

З самого початку своєї роботи організація динамічно розвивається і не збирається зупиняти темпи розвитку в майбутньому. Вона також збільшує територію для обслуговування, шляхом встановлення кас обезналичивания засобів та банкоматів у різних містах України.

Хто є власником даного кооперативу? Повноправним і одноосібним власником компанії є Міністерство Фінансів України, яке має 95% акцій.

Чим банк відрізняється від інших українських?

«Украгазбанк» входить в топ-п'ять кращих фінансових кооперативів України (дані про це відображені на офіційному сайті банку за 2016 рік). Також, на 1 січня 2016 року — це співтовариство акціонерів стало 10-им серед великих банків, які мають великі сумарні активи.

Активи «Украгазбанку» складають близько 520 мільярдів гривень, сума вражаюча. Тільки цей банк має право на здійснення розрахунків митним способом.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1844


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.