Топ новини

Підвищення комісії по операція з карток Visa і Mastercard

28.02.2019, 15:13
Підвищення комісії по операція з карток Visa і MastercardПродавцям і споживачі будуть більше платити за покупки по пластиковим карткам

За інформацією TheWallStreetJournal, компанії Visaі Mastercard планують підвищення деяких зборів з квітня 2019 року.

В першу чергу, це торкнеться щоквартального внеску, який міжнародним системам платять банкіри за використання ліцензії і технічну підтримку. Так, компанія Visa підніме вартість на $5 000, а MasterCard – на 5 000 євро. Про це повідомив UBR фінансовий аналітик Василь Невмержицький.

На думку експертів, це негативний фактор для бізнесу, оскільки у продавців зростуть витрати. Відповідно, підвищаться ціни на послуги та товари.

Банки України налаштовані оптимістично. За їх словами, в квартал вони платять за цією статтею близько $10 тис., а підвищення внеску буде істотним. Однак для великих банків підвищення витрат не буде значним. В Україні на ринку платіжних карток та еквайрингу висока конкуренція. Банкіри не зможуть перекласти додаткові витрати на клієнтів і торговців.

Слід враховувати, що в українських банкірів щоквартальний внесок не єдина стаття витрат. Крім цього, компанії Visa і MasterCard беруть кілька видів щомісячних платежів і комісію з кожної транзакції. Якщо ж компанії продовжать піднімати тарифи, банкам доведеться перенести такі витрати на розцінки своїх послуг. В результаті піднімуться тарифи на випуск карток для клієнтів.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 756


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.