Топ новини

З'явилися нові позови від «представників» Приватбанку

28.12.2017, 15:17
З'явилися нові позови від «представників» ПриватбанкуНевідомо, хто насправді направив в суди фіктивні позови, але в заявах значиться ПриватБанк.

За даними Українських Новин, така інформація озвучена прес-службою держбанку.

18 грудня, під час проведення моніторингу службою безпеки банку сайту Судової влади країни, були виявлені 14 позовів, які заявлені від імені Приватбанку в різні госпсуди країни. У позовах було прохання стягнути заборгованість з кредиторів. Представники прес-служби прокоментували: «Не встановлено, хто подав позовні заяви, вони не повідомили про свої наміри банк і не отримали дозвіл на вчинення таких дій. Оформлення позовних заяв проводилося як від імені Приватбанку, а подавали їх нібито представники банку».

У листопаді вже були такі прецеденти, коли від імені саме цього банку в суди подавалися позови до Господарського суду Дніпровської області. Після таких виявлених фактів ПриватБанк подав в поліцію заяву про порушення кримінального провадження.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1916


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.