Топ новини

Пропозиція щодо загального декларування

16.05.2019, 13:44
Пропозицію щодо загального декларуванняПісля проведення амністії капіталів можна ввести загальне декларування

Радник з фінансів і податкової політики Данило Гетманцев підтримав пропозицію введення в країні загального декларування. Це буде кроком у зміні податкової політики, а введення можливе після амністії капіталу.

Гетманцев вважає, що необхідно створити умови, при яких олігархи і великий бізнес не зможуть ухилятися від оподаткування. Це можливо при введенні в законодавство плану BEPS, активного застосування трансфертного ціноутворення, запровадження відповідальності за незаконне збагачення, проведення реформ митниці.

Гетманцев написав у Фейсбуці: «Загальне декларування дозволить впровадити посемейное оподаткування доходів (альтернативний варіант), максимально використовувати податкові відрахування. Тобто платник сам враховує доходи і витрати, в результаті чого отримає можливість для зменшення суми податку до сплати».

Пенсіонери і бюджетники будуть звільнятися від загального декларування.

Гетманцев зазначив, що загальне декларування не торкнеться громадян, які одержують доходи лише від держави.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 835


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.