Топ новини

Причини «не в'їзду українців до країн ЄС

11.03.2019, 13:12
Причини «не в'їзду» українців в країни ЄСВ порівнянні з минулим роком, у 2018 році українці відмов у в'їзді в ЄС отримали на 55% або більше 57 593 випадки проти 37 114 відмов минулорічної статистики.

В основному відмови у в'їзді в країни ЄС пов'язані з браком документів.

Інформація з'явилася 20 лютого 2019 року в щорічному аналізі ринків Європейського агентства кордонів і берегової охорони.

На наземній кордоні громадянам України відмовлено у в'їзді 53 тисяч разів, з яких 46 184 випадку на польському кордоні.

Дві основні причини відмови – відсутність документів, що підтверджують мету поїздки та перебування в ЄС, і відсутність достатнього фінансового забезпечення для перебування.

У переліку найбільш поширених причин відмови – відсутність дозволу на проживання або діючої візи, наявність запису в Шенгенській інформаційній системі у відношенні особи, недостатня кількість невикористаних днів (дозволено лише 180 днів). Крім того, фіксуються випадки, коли українці намагаються пройти кордон, не маючи закордонного паспорта.

За іншим міграційним показниками проблем виникає набагато менше.

В 2018 році на території країн Євросоюзу за кількістю неврегульованих мігрантів відбулося зростання на 11%. Таких громадян зафіксовано 36 251 (роком раніше 32 608). Українців, у яких перевищено термін перебування в ЄС, переважно виявляють під час їх добровільного перетину кордону в бік України, а не в державах-членах.

Все менше підроблених документів використовують українці для виїзду за кордон. У 2018 році виявлено 401 випадок підробки документів.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 893


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.