Топ новини

ПриватБанк показав близько 10 млн гривень заборгованості пов'язаних з екс-власниками компаній

06.07.2017, 13:44
ПриватБанк показав близько 10 млн гривень заборгованості пов'язаних з екс-власниками компанійЗаборгованість за кредитами пов'язаних з екс-власниками компаній перед ПриватБанком, відображена у фінзвітності, становить 9,98 млн гривень.

Про це свідчать дані фінансового та аудиторського звіту банку за 2016 рік, оприлюдненого на сайті фінустанови.

Таким чином, зазначена заборгованість станом на 19 грудня 2016 року, коли ПриватБанк був націоналізований, склала 5,6% всіх корпоративних кредитів.

Відповідно до річного звіту банку, основні суми кредитів були видані компаніям тих галузей промисловості, які входили в коло інтересів колишніх власників банку Геннадія Боголюбова та Ігоря Коломойського.

зокрема, на торгівлю нафтопродуктами було видано 93,2 млрд гривень, виробництво і торгівлю феросплавами 29,7 млрд гривень, комерційну діяльність, фінансові операції, торгівлю цінними паперами 22,01 млрд гривень, агросектор 18,5 млрд гривень, промислове виробництво і хімпром 4,6 млрд гривень, авіаперевезення 4,5 млрд гривень.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3932


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.