Топ новини

ПриватБанк пропонує клієнтам нову «безконтактну» послугу

07.05.2019, 10:55
<a href='/banks/PrivatBank'>ПриватБанк</a> пропонує клієнтам нову «безконтактну» послугуЗа інформацією прес-служби Приватбанку, клієнти зможуть оплатити покупки за допомогою QR-коду в POS-терміналах.

Нова технологія дозволяє проводити оплату безконтактно через смартфон, не підтримують NFC-оплату.

Покупець сканує смартфоном QR-код, зображений на екрані POS-термінал Приватбанку. Код з'являється після того, як касир введе суму оплати. На смартфон потрібно попередньо встановити додаток Privat24.

Відсканувавши код, клієнт вибирає карту в додатку, підтверджує операцію.

ПриватБанк озвучив дані, згідно з якими в першому кварталі поточного року відбулося збільшення обсягу безготівкових розрахунків у мережі еквайрингу на 40,5% (порівняння з минулорічним періодом).

Банк планує збільшити кількість торгових терміналів до 190 тисяч, в тому числі і з безконтактним платежів.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 346


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
Mr donald lee
0
#08 Тра, 2019 року у 03:06
Здрастуйте, Ми видаємо кредити в межах від $ 1000 до $ 100,000,000. Наші кредити добре забезпечені і забезпечені за процентною ставкою 2%. Ми надаємо кредити фізичним особам та організаціям з метою відновлення будинків, закріплення боргів, рефінансування та створення підприємств. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Ми є міжнародною кредитною компанією, яка надає кредити різним особам і компаніям в Європі, Азії, Африці та інших частинах світу. Ми пропонуємо кредит у доларах США (доларах США), британських фунтах (GBP) та будь-яку валюту за вашим вибором. Контактна адреса: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Дисплей * особисті кредити (безпечні та незабезпечені) * Бізнес-кредити (безпечні та незабезпечені) * іпотечні кредити * синдикований кредит * Студентський кредит * Консолідація кредиту та багато інших: Надішліть нам електронну пошту сьогодні (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) З повагою Містер Дональд Лі
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.