Топ новини

Продадуть ПриватБанк іноземним інвесторам?

18.01.2018, 15:19
Продадуть <a href='/banks/PrivatBank'>ПриватБанк</a> іноземним інвесторам?Голова Громадської колегії Ради НБУ С. Аржевітін вважає, що передача державних банків іноземцям має відбуватися під керівництвом представника іншої країни.

Таким чином, на думку голови Ради Асоціації українських банків, ПриватБанк скоро перейде в руки іноземних інвесторів, адже тепер головою правління цього найбільшого кредитної установи країни буде Петро Крумханзла з Чехії. Однак попередня робота останнього була пов'язана з банківською системою Китаю.

Станіслав Аржевітін також додав, що держбанки України варто було частково приватизувати ще в 2017, згідно з прийнятим між МВФ і Україною Меморандуму. Тобто, близько 20% держакцій необхідно продати. Правда, тоді обговорюваний банк ще не був державним, але зараз все повинно піти за обговореним сценарієм, вважає фахівець.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2046


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
Монгол
0
#18 Січ, 2018 року у 18:55
Одним словом тупые пидары и всё тут. Скоро всё продадут. Детей уже продали и продают. И они твари утверждают, что страна является свободной.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.