Топ новини

Прогноз Світового банку по Україні на 2018 рік

19.04.2018, 12:58
Прогноз Світового банку по Україні на 2018 рікНа 2018 рік Світовий банк щодо України зберіг прогнозне зростання ВВП.

акую інформацію надав Фарук Кхан, керівний програмами і займає посаду провідного економіста Світового банку. Показник був озвучений під час проведення презентації економічного огляду і макроекономічного прогнозу для країни.

За словами Кхана, якщо в Україні не будуть проводитися реформи, це призведе до зниження зростання ВВП на 2 п. п. в період 2018-2019 рр ..

Світовий банк вважає, що Україні необхідно провести наступні реформи: освіта Антикорупційного суду, проведення реформування держбанків, створення ринку землі, забезпечення прозорості приватизації.

Економіст Анастасія Головач, працює в представництві Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні, зазначила: «Вкрай важливо, щоб реформи завершилися в найближчі місяці».

За словами Головач, проведення реформ забезпечить зростання динаміки ВВП в 2018 році на рівні 3,5%, а в наступних роках цей показник зросте до 4%.

Вона додала: «У разі провалу реформ, падіння динаміки зростання ВВП буде нижче сформованих значень».

У Світовому банку відзначили, що у 2018 році інфляція в Україні може скластися на більш високому рівні, ніж спрогнозовано Національним банком (НБУ), оскільки очікується підвищення витрат на оплату праці. Передбачається, що в поточному році на оплату праці буде спрямовано понад 18% ВВП.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1316


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.