Топ новини

Прогнози Moody's щодо розвитку банківської системи України

19.07.2018, 13:42

Оцінка банківської системи України підвищилася – міжнародним рейтинговим агентством Moody’s Investors Service «позитивної» оцінка підвищена до «стабільною». Багато в чому це пов'язане з очікуванням зростання показника кредитоспроможності фінансових установ в найближчі 1-1,5 року.

Лев Дорф, який обіймає посаду заступника віце-президента агентства, в огляді Moody’s розповів: «Процес відновлення економіки України буде проходити поступово, що сприяє зростанню попиту на нові кредити, позичальники зможуть обслуговувати позики. Після визнання банками більшості проблемних кредитів, очікується зниження відрахувань в резерви, що, в свою чергу, позитивно вплине на підсумки діяльності фінансових установ».

За прогнозами Moody’s, в поточному році економіка країни буде розвиватися і показник її зростання досягне 3,5%. Цьому сприяє тенденція відновлення інвестицій, в результаті чого активізується кредитування. Аналітики агентства прогнозують на наступні 2 роки приріст обсягу кредитування на рівні 10% (в 2017 році він склав 7%.).

Очікується, що якість активів покращиться, оскільки їх обслуговування підвищиться. Проблемні кредити до кінця 2019 року скоротяться до 47% за умови проведення реструктуризації проблемної заборгованості і списання проблемних боргів.


За матеріалами: http://www.creditdeposit.com.ua Переглядів: 1299


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.