Топ новини

Прогнози НБУ на 2017 рік: у першому кварталі очікується уповільнення ВВП

04.05.2017, 18:06
Прогнози НБУ на 2017 рік: у першому кварталі очікується уповільнення ВВПЗгідно з прогнозами фахівців Національного банку України, у першому півріччі 2017 року ВВП країни сповільнить зростання в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

НБУ пояснив: «Причиною уповільнення зростання є блокада транспортних повідомлень, які проходять в східній частині країни. Це спричинить зниження показників роботи підприємств гірничо-металургійної галузі, погіршаться результати роботи в суміжних видах діяльності».

За даними Нацбанку, в березні в добу сталі і чавуну вироблено менше в порівнянні з січнем (15% та 18%, відповідно).

Навіть за умови того, що мінімальна заробітна плата підвищилася в 2 рази, в першому кварталі активність споживчого попиту була невисокою.

Одночасно НБУ підкреслив, що збереглися високі темпи зростання інвестиційних вкладень.

«Про припливі інвестицій свідчить зростання показників виробництва обладнання, машин, використовуваних в основних видах діяльності (включаючи зростання виробничих показників по виготовленню ж/д рухомого складу), нарощування обсягів у будівельній галузі, збільшення імпорту машинобудівної продукції. Формування річної динаміки інвестицій здійснювалося в умовах фону невеликий бази порівняння», – пояснив Нацбанк.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2145


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.