Топ новини

Рада планує розгляд державного бюджету на 2017 рік

06.01.2017, 13:23
Рада планує розгляд державного бюджету на 2017 рікУкраїнська Верховна Рада 20 грудня у другому читанні розглянула законопроект про держбюджет на 2017 рік. Про що повідомлено в порядку денному засідань парламенту. З доповіддю виступив Олександр Данилюк, міністр фінансів України.

Поряд з цим на розгляд ради знаходяться законопроекти про зміни в держбюджет 2017 року. Це стосується впорядкування структури використання та надходження грошей з рентної плати за використання природних ресурсів для видобутку природного газу, нафти, газового конденсату, підтримки сфери літакобудування, оплати роботи патронатних вихователів.

Також у порядку денному заплановано розгляд законопроектів про зміни в Митному кодексі.

За більш раннім повідомленнями, Петро Порошенко, президент України, у січні зустрінеться з Крістіном Лагардом, главою МВФ.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2414


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.