Топ новини

Raiffeisen Bank звинувачують у відмиванні грошей з РФ

20.03.2019, 09:26
Raiffeisen Bank звинувачують у відмиванні грошей з РФВ прокуратуру Австрії надійшло звернення інвестфонду Hermitage, в якому він звинувачує Raiffeisen Bank

За інформацією Bloomberg, інвестфонд Hermitage пред'явив звинувачення Raiffeisen Bank International в тому, що банк відмивав гроші кримінального походження, виведені з Росії.

Фонд направив заяву в прокуратуру Австрії після того, як з'явилася публікація доповіді, підготовленого консорціумом журналістів-розслідувачів ОССRP щодо діяльності офшорної імперії інвестфонду Трійка Діалог (РФ). У доповіді згадувалося про посередництва Rаiffeisen Bank у виведенні коштів з Росії.

5 березня вартість акцій Rаiffeisen Bank знизилася на 14%. Згідно даних доповіді, Трійка Діалог створила схеми, за якими в 2000-х роках з Росії вивели $9 млрд. У розслідуванні сказано, частина схем було розкрито Сергієм Магнітським, загиблим у московському СІЗО в 2009 році.

Скориставшись цими схемами, люди ухилялися від сплати податків і приховували майно за кордоном. Через них здійснювався таємний переказ грошей багатьом впливовим людям у Росії, наприклад, Сергію Ролдугину.

Трійка Диагол в 2012 році була продана Ощадбанку. За заявою Ощадбанку, він не брав участь в операціях Трійки Діалог.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 818


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.