Топ новини

Розкрадання Приватбанку: хто ховається під загадковими позичальниками?

05.03.2019, 08:19
Розкрадання Приватбанку: хто ховається під загадковими позичальниками?16 млрд грн – стільки коштів було переведено за шахрайськими схемами з рахунків Приватбанку напередодні проведення націоналізації

Сенсаційний репортаж-розслідування «слідами розкрадання Приватбанку. Хто винен?» розкриє таємницю загадковості позичальників. А також розбереться, чому деякі з них не знають про наявність оформленого кредиту.

З 2015 року НБУ піднімав тему серйозних ризиків банкрутства цього банку, причиною чого стали «незрозумілі» позики. Для забезпечення повернення коштів 20 мільйонам вкладників з бюджету ПриватБанку були перераховані транші розміром в кілька мільярдів.

18 грудня 2016 року ПРАТ «ПриватБанк» був націоналізований і його власником стала держава.

Колишній голова НБУ Валерія Гонтарєва стверджувала, що вночі перед націоналізацією з рахунків банку було виведено 16 млрд гривень з допомогою шахрайських схем.

Міжнародне агентство KROLL проводив аудит Приватбанку і встановило факт нанесення збитків державі у розмірі 5,6 млрд доларів (150 млрд грн). Для порівняння: це близько 20 середніх зарплат українців або 60 млн пенсій.

За шахрайство колишніх власників Приватбанку тепер розраховуються платники податків країни.

На даний час за аферу ніхто не притягнутий до кримінальної відповідальності.

Націоналізація Приватбанку сталася в грудні 2016 року і на процедуру знадобилося всього 72 години. Цей банк не виконав програму докапіталізації і зайняв лідируючу позицію по збитковості в банківській сфері. За підсумками 2017 року «мінус» склав 23 млрд грн, але в першому кварталі 2018 року банк показав прибуток. Згідно з планом на поточний рік ПриватБанк повинен вийти на прибуток у розмірі понад 4 млрд грн.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 690


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.