Топ новини

Росіяни перевыкупят Ощадбанк Україна

04.04.2017, 10:13
Росіяни перевыкупят Ощадбанк УкраїнаЗгідно з оголошенням Ощадбанку, його український актив буде проданий приватному інвестору з Росії – договір вже укладений.

За умовами договору Ощадбанк продасть ПАТ Ощадбанк – український дочірній банк. Прес-служба банку заявила, що новими власниками стануть консорціум з Norvik Banka (Латвія) і неоголошеної приватної білоруської компанії.

За інформацією Norvik Banka, основним акціонером нового консорціуму є Саїд Гуцерієв (у нього громадянство Великобританії), а також білоруська компанія, яку він же й володіє.

«Операція завершиться в першому півріччі нинішнього року, коли буде отримано схвалення угоди з боку антимонопольних і фінансових регуляторів юрисдикцій з обох боків», – повідомили в Ощадбанку.

Фахівці Ощадбанку сподіваються, що завдяки рішенню про продаж в перспективі відбудеться розблокування його офісів і організація відновить свою роботу.

Саїд Гуцерієв є сином власника «Бінбанку», «Роснафти» – Михайла Гуцерієва.

За офіційними відомостями Norvik Banka, йому належить сьома позиція в Латвії за розмірами активів. Росіянин Григорій Гусельников, що володіє «Вятка-банк», є головним акціонером банку. Він же раніше очолював «Бінбанк».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2173


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.