Топ новини

Розенко розповів про перерахунок усіх військових пенсій в Україні

24.04.2018, 06:48
Розенко розповів про перерахунок усіх військових пенсій в УкраїніПенсії військовослужбовцям в Україні перерахують до 1 травня. Про це повідомив Павло Розенко, віце-прем'єр-міністр країни.

Розенко заявив: «На сьогоднішній день вже перераховано або навіть виплачено (підвищених співів) 480 тисячам пенсіонерів. Загальна чисельність військових пенсіонерів – 544 тисячі людей».

Доплати покладаються всім військовим пенсіонерам. З січня був проведений перерахунок додаткових нарахувань, однак не всі отримувачі їх отримали. Кабміном виділено 8 млрд гривень для виплати додаткових сум за військовим пенсій.

Пенсійна реформа почала діяти з жовтня 2017 року, але тоді перерахунок військовим пенсіонерам не був проведений. Законопроект по нарахуваннях був розроблений і його повинні були направити на розгляд у Верховну Раду, проте навколо документа розгорнулися активні дискусії, і це призвело до затягування процесу.

Тому Кабмін, не дочекавшись прийняття рішення Верховної Ради, підвищив пенсії військовим. Парламенту потрібно змінити законодавство таким чином, щоб найбільш високі пенсії були у військових.

Розенко раніше пояснював: «У відповідності з прийнятим Кабінетом міністрів постановою ми взяли зобов'язання, яке зараз реалізуємо. Перерахунок і осучаснення всіх пенсій військовим пенсіонерам зроблені з 1 січня 2018 року».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2320


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.