Топ новини

З початку року квартири подорожчали на 5-10%

06.05.2019, 17:07
З початку року квартири подорожчали на 5-10%За інформацією прес-служби Держстату, в першому кварталі поточного року на первинному ринку квартири подорожчали на 5,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. зростання цін на вторинному ринку становив 10,3%.

Однокімнатні квартири на первинному ринку виросли в ціні на 4,3%, на вторинному – на 7,7%.

Двокімнатні квартири на первинному ринку подорожчали на 4,8%, на вторинному – 11,9%.

На первинному ринку трикімнатні квартири «підросли» у вартості на 9,6%, на вторинному – на 10,8%.

На вторинному ринку відбулося скорочення пропозицій з продажу квартир на 4,1% (порівняння з груднем січневих показників). Всього виставлено на продаж 15 429 квартир.

У січні В Києві були продані найдорожчі апартаменти вартістю $1,7 млн.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 411


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
Mr donald lee
0
#08 Тра, 2019 року у 03:07
Здрастуйте, Ми видаємо кредити в межах від $ 1000 до $ 100,000,000. Наші кредити добре забезпечені і забезпечені за процентною ставкою 2%. Ми надаємо кредити фізичним особам та організаціям з метою відновлення будинків, закріплення боргів, рефінансування та створення підприємств. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Ми є міжнародною кредитною компанією, яка надає кредити різним особам і компаніям в Європі, Азії, Африці та інших частинах світу. Ми пропонуємо кредит у доларах США (доларах США), британських фунтах (GBP) та будь-яку валюту за вашим вибором. Контактна адреса: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Дисплей * особисті кредити (безпечні та незабезпечені) * Бізнес-кредити (безпечні та незабезпечені) * іпотечні кредити * синдикований кредит * Студентський кредит * Консолідація кредиту та багато інших: Надішліть нам електронну пошту сьогодні (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) З повагою Містер Дональд Лі
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.