Топ новини

Саакашвілі попросив політичний притулок в Україні

10.10.2017, 10:20
Саакашвілі попросив політичний притулок в УкраїніМихайло Саакашвілі, президент Грузії, також раніше очолював Одеську облдержадміністрацію, подав заяву, в якій він просить надати йому статус потребує додаткового захисту.

Таку інформацію оприлюднив Маркіян Галабала, адвокат Саакашвілі.

За його словами, було подано прохання про встановлення статусу особи, яка потребує додаткового захисту. Відповідна заява надійшла 11 вересня в Державну міграційну службу, що знаходиться у Львівській області. У побуті це називається «політичним притулком».

Раніше було повідомлення від Юрія Луценка, генерального прокурора, про те, що згідно з деякими обставинами, Саакашвілі неможливо екстрадувати в Грузію.

Луценко сказав: «Нелегально переїхавши український кордон, пан Саакашвілі подав документи в міграційну службу МВС, тому на підставі міжнародних зобов'язань його не можна екстрадувати».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1718


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.