Топ новини

Скільки будуть отримувати майбутні глави податкової та митниці

04.04.2019, 16:15
Скільки будуть отримувати майбутні глави податкової та митниціЗ середньому зарплата майбутніх керівників митниці та податкової складе 60-70 тис грн в місяць

Зоровий контакт між двома людьми одночасно активує одні і ті ж ділянки мозку . Це явище є основою для ефективного соціального взаємодії.

Норихиро Садато з Національного інституту психологічних наук вивчав пари для дорослих. Добровольців обстежили з використанням функціонального магнітного резонансу з гиперсканизацией. Камера і дисплей були розміщені в кожному сканері. Активність мозку контролювалась в 2 ситуаціях: 1) в режимі реального часу в прямому ефірі і 2) в умовах передачі зображення з 20-секундною затримкою.

Виявилося, що за першим сценарієм спостерігається взаємний вплив на мерехтіння, посилення активації мозочка і посилення зв'язку в системі лімбічних дзеркал.

Автори статті з eNeuro вважають, що зоровий контакт в реальному часі готує мозок до обміну психічними станами з іншими.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 678


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.