Топ новини

Скільки коштує тепло в Україні та ЄС?

18.04.2019, 14:52
Скільки коштує тепло в Україні та ЄС?Нацбанк порівняв ціну на опалення в Україні і країнах Євросоюзу

Вартість опалення в Україні порівнювали з даними з п'яти країн ЄС. Виявилося, що в Україні опалення дешевше.

Дані щодо вартості опалення були оприлюднені НКРЭКУ (Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг). Інформація опублікована на сторінці організації в Facebook.

Нагадаємо, що порівняння проводилося з даними лише п'яти європейських країн. В Україні в середньому ціна на централізоване опалення склалася на рівні 1536 грн/Гкал. За даними НКРЭКУ, в країнах ЄС склалася наступна вартість опалення: Словаччина – 3283 грн, Чехія – 2848 грн, Данія – 2330 грн, Латвія – 2206 грн, Естонія – 2642 грн.

У 2018 році в Україні 1 домогосподарство в середньому споживало електроенергії в обсязі 164 кВт∙год. Цей показник удвічі менше споживання в країнах ЄС. Вартість електроенергії в Україні нижче, ніж у Румунії, Словаччини, Польщі та Чехії.

В Україні висока тривалість перерв в електропостачанні – 455 планових хвилин і 696 позапланових хвилин. У країнах ЄС на планові роботи витрачається 160 хвилин, на позапланові – 102 хвилини.

Для жителів Києва з січня на 22,7% збільшився тариф на опалення. Підвищення тарифу на 105,8% відбулося для релігійних організацій. Одночасно для бюджетних організацій тариф був знижений на 17,1%.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 300


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.