Топ новини

Скільки українці платять за товари банківськими картами

22.11.2017, 10:35
Скільки українці платять за товари банківськими картамиЗгідно зі статистикою, в період січень-вересень 2017 року українці в інтернеті сплатили банківськими картами товари і послуги на суму 215 млрд гривень, а в мережах торгівлі з карт ними сплачено 187 млрд гривень.

За 9 місяців поточного року через карти українських банків громадяни сплатили 2,22 млрд гривень, а всього обсяг операцій склав 1458 млрд грн. Якщо порівнювати показник з минулим періодом, то зростання склало, відповідно, 22,2% і 29%. Такі дані надані прес-службою Нацбанку.

В загальному обсязі операцій з використанням банківських карт на безготівкові розрахунки довелося 39,3%. Згідно зі статистикою НБУ, між картами операції були проведені на суму 144,6 млрд гривень, через пристрої самообслуговування перераховано 16 млрд грн.

Платіжна інфраструктура розширилася. Безготівкову форму розрахунків став пропонувати на 13,1% більше підприємств торгівлі і послуг, що в грошовому вираженні складає 165 тисяч гривень.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1965


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.