Топ новини

Соціальні мережі в шоці від електронних декларацій депутатів

29.11.2016, 10:48
Соціальні мережі в шоці від електронних декларацій депутатівПроцес електронного декларування викликає масу інтересу у користувачів соціальних мереж.

Люди м'яко були не в захваті після перших днів декларування, а у деяких дані викликали шок. Якщо з наявністю дорогих марок авто, фірмових годин і шуб більшість вже змирилося, то з нереальними сумами грошових коштів депутатів народ ознайомитися був не готовий. Було цілковите здивування.

У соціальних мережах почалися створюватися жарти про цей процес. Знайшли позитивну сторону. Наприклад, людина, який побачив цифри в деклараціях українського чиновника, може вилікуватися від заїкання.

Друга угруповання думає, в які місця парламентарії будуть ховати кошти, які не вміщуються в декларації. Декларації ж не нескінченні.

Деякі чиновники пояснюють велику кількість заощаджень подарунками родичів. Приклад радник глави МВС України, якому багато грошей подарувала мати.

Дивують людей і способи отримання надприбутку, який декларуються «радикалами». Швидше за все дрібним легальним бізнесом ніхто не займається.

В кінцевому підсумку було прийнято рішення про створення власних семи чудес України. У список претендують увійти: чорний діамант міністра Аваков, церковна будівля народного депутата Матвієнка і гараж парламентарія Бурбака з"Народного фронту».
За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3054


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.